COD2 statistiky / Profil hráče
|
^1Tvoje mama |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 1 077 |
| Smrti | 1 353 |
| Poměr | 0,80 |
| Zkušenosti | 131 |
| Odehraný čas | 17 hodin 47 minut |
| Počet her | 69 |
| Pořadí v žebříčku | 18 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ano |
| Největší nepřítel |
Maver!ck
|
| Oblíbená zbraň |
MP44
|
Styl hry
| Headshoty | (164) 15,23 % |
| Odplácáno | (44) 4,09 % |
| - z toho pistolkama | 27 |
| Plácnutí za hodinu | 2,47 |
| Odpistolkováno | (25) 2,32 % |
| Odpuškováno | (188) 17,46 % |
| Odsnipováno | (264) 24,51 % |
| Odbrokováno | (150) 13,93 % |
| Odkulometováno | (9) 0,84 % |
| Odpáleno granátem | (113) 10,49 % |
| Ostatní zbraně | (284) 26,37 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 1,01 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 1,27 |
| Zakempení | 35 |
| Zakempení za hodinu | 1,97 |
UT
| First blood | 11 |
| Killing spree | 24 |
| Rampage | 1 |
| Ostatním ukončil killing spree | 38 |
Ostatní
| Sebevraždy | 2 |
| Odeslaných zpráv | 127 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 7,14 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 |
|
Maver!ck | 170 | 201 | 0,85 |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 148 | 166 | 0,89 |
| 11 |
|
Bulhar | 111 | 99 | 1,12 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 106 | 132 | 0,80 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 82 | 166 | 0,49 |
| 9 |
|
^0Grow | 58 | 99 | 0,59 |
| 16 |
|
^6Luc^7aaa*________________ | 42 | 39 | 1,08 |
| 12 |
|
Ondra | 37 | 47 | 0,79 |
| 10 |
|
Sabrina (ita) | 37 | 62 | 0,60 |
| 15 |
|
^3NOOBICEK ZEO!!!:D | 33 | 31 | 1,06 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 |
|
Maver!ck | 201 | 170 | 0,85 |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 166 | 148 | 0,89 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 166 | 82 | 0,49 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 132 | 106 | 0,80 |
| 11 |
|
Bulhar | 99 | 111 | 1,12 |
| 9 |
|
^0Grow | 99 | 58 | 0,59 |
| 10 |
|
Sabrina (ita) | 62 | 37 | 0,60 |
| 12 |
|
Ondra | 47 | 37 | 0,79 |
| 7 |
|
^7THIS IS MADNESS!!! | 42 | 26 | 0,62 |
| 73 |
|
^1Sad^3Feet | 40 | 18 | 0,45 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
|---|---|
MP44
|
184 |
M1897 Trench Gun
|
150 |
Kar98k
|
114 |
Frag Grenade
|
113 |
Scoped Lee-Enfield
|
96 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
|---|---|
Burgundy, France
|
292 |
Toujane, Tunisia
|
273 |
Tripoli, Libya
|
144 |
El Alamein, Egypt
|
113 |
Matmata, Tunisia
|
71 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
|---|---|
Headquarters
|
58 |
Deathmatch
|
9 |
Search and Destroy
|
1 |
Capture The Flag
|
1 |
| Hledat hráče: |














