COD2 statistiky / Profil hráče
|
*AllStars*kovo |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 13 193 |
| Smrti | 16 056 |
| Poměr | 0,82 |
| Zkušenosti | 471 |
| Odehraný čas | 195 hodin 14 minut |
| Počet her | 767 |
| Pořadí v žebříčku | 5 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ano |
| Největší nepřítel |
YOUNG BOYS Slezskyfc
|
| Oblíbená zbraň |
Thompson
|
Styl hry
| Headshoty | (2 467) 18,70 % |
| Odplácáno | (113) 0,86 % |
| - z toho pistolkama | 12 |
| Plácnutí za hodinu | 0,58 |
| Odpistolkováno | (302) 2,29 % |
| Odpuškováno | (1 424) 10,79 % |
| Odsnipováno | (2 326) 17,63 % |
| Odbrokováno | (336) 2,55 % |
| Odkulometováno | (137) 1,04 % |
| Odpáleno granátem | (2 057) 15,59 % |
| Ostatní zbraně | (6 498) 49,25 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 1,13 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 1,37 |
| Zakempení | 25 |
| Zakempení za hodinu | 0,13 |
UT
| First blood | 98 |
| Killing spree | 270 |
| Rampage | 11 |
| Ostatním ukončil killing spree | 513 |
Ostatní
| Sebevraždy | 57 |
| Odeslaných zpráv | 4 810 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 24,64 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
| 2 |
|
Maver!ck | 1 458 | 1 721 | 0,85 |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 1 439 | 1 507 | 0,95 |
| 1 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 1 351 | 2 323 | 0,58 |
| 6 |
|
^1Sad^3Feet | 1 119 | 1 013 | 1,10 |
| 4 |
|
=[eAstside]=>Typek | 1 032 | 1 110 | 0,93 |
| 14 |
|
Bulhar | 702 | 637 | 1,10 |
| 12 |
|
Zajcev | 684 | 645 | 1,06 |
| 10 |
|
^0Grow | 540 | 688 | 0,78 |
| 17 |
|
^6Luc^7aaa*________________ | 520 | 521 | 1,00 |
| 55 |
|
R N B W'' | 511 | 1 209 | 0,42 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
| 1 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 2 323 | 1 351 | 0,58 |
| 2 |
|
Maver!ck | 1 721 | 1 458 | 0,85 |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 1 507 | 1 439 | 0,95 |
| 55 |
|
R N B W'' | 1 209 | 511 | 0,42 |
| 4 |
|
=[eAstside]=>Typek | 1 110 | 1 032 | 0,93 |
| 6 |
|
^1Sad^3Feet | 1 013 | 1 119 | 1,10 |
| 10 |
|
^0Grow | 688 | 540 | 0,78 |
| 12 |
|
Zajcev | 645 | 684 | 1,06 |
| 14 |
|
Bulhar | 637 | 702 | 1,10 |
| 11 |
|
Ondra | 524 | 491 | 0,94 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
Thompson
|
5 578 |
Frag Grenade
|
2 057 |
Kar98k
|
1 307 |
Scoped Lee-Enfield
|
1 289 |
Scoped Kar98k
|
543 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
Toujane, Tunisia
|
4 599 |
Burgundy, France
|
3 676 |
Tripoli, Libya
|
1 614 |
Matmata, Tunisia
|
1 215 |
St. Mere Eglise, France
|
584 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
Headquarters
|
669 |
Deathmatch
|
91 |
Search and Destroy
|
6 |
Team Deathmatch
|
1 |
| Hledat hráče: |














