COD2 statistiky / Profil hráče
|
^7THIS IS MADNESS!!! |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 3 084 |
| Smrti | 1 835 |
| Poměr | 1,68 |
| Zkušenosti | 466 |
| Odehraný čas | 26 hodin 55 minut |
| Počet her | 109 |
| Pořadí v žebříčku | 8 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ano |
| Největší nepřítel |
R N B W''
|
| Oblíbená zbraň |
MP44
|
Styl hry
| Headshoty | (536) 17,38 % |
| Odplácáno | (7) 0,23 % |
| - z toho pistolkama | 1 |
| Plácnutí za hodinu | 0,26 |
| Odpistolkováno | (19) 0,62 % |
| Odpuškováno | (107) 3,47 % |
| Odsnipováno | (613) 19,88 % |
| Odbrokováno | (121) 3,92 % |
| Odkulometováno | (3) 0,10 % |
| Odpáleno granátem | (253) 8,20 % |
| Ostatní zbraně | (1 961) 63,59 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 1,91 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 1,14 |
| Zakempení | 28 |
| Zakempení za hodinu | 1,04 |
UT
| First blood | 20 |
| Killing spree | 169 |
| Rampage | 7 |
| Ostatním ukončil killing spree | 70 |
Ostatní
| Sebevraždy | 12 |
| Odeslaných zpráv | 985 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 36,59 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 486 | 239 | 2,03 |
| 2 |
|
Maver!ck | 423 | 233 | 1,82 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 363 | 175 | 2,07 |
| 52 |
|
R N B W'' | 276 | 307 | 0,90 |
| 1 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 273 | 184 | 1,48 |
| 13 |
|
Bulhar | 187 | 73 | 2,56 |
| 4 |
|
=[eAstside]=>Typek | 181 | 98 | 1,85 |
| 9 |
|
^0Grow | 133 | 120 | 1,11 |
| 16 |
|
^6Luc^7aaa*________________ | 102 | 42 | 2,43 |
| 6 |
|
^1Sad^3Feet | 86 | 38 | 2,26 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
| 52 |
|
R N B W'' | 307 | 276 | 0,90 |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 239 | 486 | 2,03 |
| 2 |
|
Maver!ck | 233 | 423 | 1,82 |
| 1 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 184 | 273 | 1,48 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 175 | 363 | 2,07 |
| 9 |
|
^0Grow | 120 | 133 | 1,11 |
| 4 |
|
=[eAstside]=>Typek | 98 | 181 | 1,85 |
| 13 |
|
Bulhar | 73 | 187 | 2,56 |
| 14 |
|
Sabrina (ita) | 43 | 60 | 1,40 |
| 16 |
|
^6Luc^7aaa*________________ | 42 | 102 | 2,43 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
MP44
|
960 |
M1 Garand
|
658 |
Scoped Kar98k
|
402 |
Thompson
|
277 |
Frag Grenade
|
253 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
Toujane, Tunisia
|
1 184 |
Burgundy, France
|
844 |
Tripoli, Libya
|
350 |
El Alamein, Egypt
|
156 |
Matmata, Tunisia
|
147 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
Headquarters
|
100 |
Deathmatch
|
8 |
UT Domination
|
1 |
| Hledat hráče: |













