COD2 statistiky / Profil hráče
|
ROSSIYA 88 |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 528 |
| Smrti | 698 |
| Poměr | 0,76 |
| Zkušenosti | 87 |
| Odehraný čas | 10 hodin 7 minut |
| Počet her | 39 |
| Pořadí v žebříčku | 99 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ne |
| Největší nepřítel |
Veteran Bohy
|
| Oblíbená zbraň |
MP44
|
Styl hry
| Headshoty | (90) 17,05 % |
| Odplácáno | (7) 1,33 % |
| - z toho pistolkama | 0 |
| Plácnutí za hodinu | 0,69 |
| Odpistolkováno | (9) 1,70 % |
| Odpuškováno | (90) 17,05 % |
| Odsnipováno | (103) 19,51 % |
| Odbrokováno | (22) 4,17 % |
| Odkulometováno | (0) 0,00 % |
| Odpáleno granátem | (84) 15,91 % |
| Ostatní zbraně | (213) 40,34 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 0,87 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 1,15 |
| Zakempení | 3 |
| Zakempení za hodinu | 0,30 |
UT
| First blood | 30 |
| Killing spree | 12 |
| Ostatním ukončil killing spree | 14 |
Ostatní
| Sebevraždy | 1 |
| Odeslaných zpráv | 583 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 57,60 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 112 | 127 | 0,88 |
| 3 |
|
Maver!ck | 68 | 98 | 0,69 |
| 9 |
|
^1Sad^3Feet | 41 | 42 | 0,98 |
| 13 |
|
Bulhar | 33 | 24 | 1,38 |
| 6 |
|
*AllStars*kovo | 32 | 43 | 0,74 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 27 | 40 | 0,68 |
| 10 |
|
^0Grow | 26 | 48 | 0,54 |
| 15 |
|
^3NOOBICEK ZEO!!!:D | 24 | 15 | 1,60 |
| 77 |
|
LoLipop | 17 | 29 | 0,59 |
| 17 |
|
^6Luc^7aaa*________________ | 17 | 16 | 1,06 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 127 | 112 | 0,88 |
| 3 |
|
Maver!ck | 98 | 68 | 0,69 |
| 10 |
|
^0Grow | 48 | 26 | 0,54 |
| 6 |
|
*AllStars*kovo | 43 | 32 | 0,74 |
| 9 |
|
^1Sad^3Feet | 42 | 41 | 0,98 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 40 | 27 | 0,68 |
| 77 |
|
LoLipop | 29 | 17 | 0,59 |
| 13 |
|
Bulhar | 24 | 33 | 1,38 |
| 11 |
|
Sabrina (ita) | 22 | 8 | 0,36 |
| 1 |
|
R N B W'' | 19 | 14 | 0,74 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
MP44
|
101 |
Frag Grenade
|
84 |
Scoped Kar98k
|
68 |
Thompson
|
61 |
Lee-Enfield
|
46 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
Toujane, Tunisia
|
199 |
Burgundy, France
|
107 |
Tripoli, Libya
|
82 |
Matmata, Tunisia
|
70 |
Carentan, France
|
33 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
Headquarters
|
32 |
Search and Destroy
|
4 |
Deathmatch
|
2 |
Capture The Flag
|
1 |
| Hledat hráče: |














