COD2 statistiky / Profil hráče
|
SuperSonic |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 408 |
| Smrti | 255 |
| Poměr | 1,60 |
| Zkušenosti | 162 |
| Odehraný čas | 5 hodin 15 minut |
| Počet her | 20 |
| Pořadí v žebříčku | 18 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ano |
| Největší nepřítel |
YOUNG BOYS Slezskyfc
|
| Oblíbená zbraň |
MP44
|
Styl hry
| Headshoty | (49) 12,01 % |
| Odplácáno | (2) 0,49 % |
| - z toho pistolkama | 1 |
| Plácnutí za hodinu | 0,38 |
| Odpistolkováno | (4) 0,98 % |
| Odpuškováno | (82) 20,10 % |
| Odsnipováno | (68) 16,67 % |
| Odbrokováno | (32) 7,84 % |
| Odkulometováno | (0) 0,00 % |
| Odpáleno granátem | (29) 7,11 % |
| Ostatní zbraně | (191) 46,81 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 1,29 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 0,81 |
| Zakempení | 20 |
| Zakempení za hodinu | 3,80 |
UT
| First blood | 1 |
| Killing spree | 28 |
| Rampage | 3 |
| Ostatním ukončil killing spree | 6 |
Ostatní
| Sebevraždy | 5 |
| Odeslaných zpráv | 2 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 0,38 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
| 2 |
|
Maver!ck | 61 | 28 | 2,18 |
| 1 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 53 | 54 | 0,98 |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 49 | 21 | 2,33 |
| 6 |
|
^1Sad^3Feet | 45 | 16 | 2,81 |
| 16 |
|
^3NOOBICEK ZEO!!!:D | 41 | 22 | 1,86 |
| 73 |
|
SaimonekPindicekMore | 29 | 11 | 2,64 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 27 | 22 | 1,23 |
| 4 |
|
=[eAstside]=>Typek | 22 | 12 | 1,83 |
| 67 |
|
Stary_kostal | 17 | 12 | 1,42 |
| 55 |
|
R N B W'' | 16 | 16 | 1,00 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
| 1 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 54 | 53 | 0,98 |
| 2 |
|
Maver!ck | 28 | 61 | 2,18 |
| 16 |
|
^3NOOBICEK ZEO!!!:D | 22 | 41 | 1,86 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 22 | 27 | 1,23 |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 21 | 49 | 2,33 |
| 6 |
|
^1Sad^3Feet | 16 | 45 | 2,81 |
| 55 |
|
R N B W'' | 16 | 16 | 1,00 |
| 10 |
|
^0Grow | 16 | 14 | 0,88 |
| 67 |
|
Stary_kostal | 12 | 17 | 1,42 |
| 4 |
|
=[eAstside]=>Typek | 12 | 22 | 1,83 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
MP44
|
80 |
Lee-Enfield
|
75 |
Scoped Lee-Enfield
|
34 |
Bren LMG
|
34 |
M1897 Trench Gun
|
32 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
Toujane, Tunisia
|
148 |
Burgundy, France
|
104 |
El Alamein, Egypt
|
54 |
Tripoli, Libya
|
43 |
Villers-Bocage, France
|
37 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
Headquarters
|
20 |
| Hledat hráče: |











