COD2 statistiky / Profil hráče
|
Kwacenka |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 85 |
| Smrti | 120 |
| Poměr | 0,71 |
| Zkušenosti | 33 |
| Odehraný čas | 1 hodin 31 minut |
| Počet her | 6 |
| Pořadí v žebříčku | 40 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ano |
| Největší nepřítel |
EaSToN
|
| Oblíbená zbraň |
Springfield
|
Styl hry
| Headshoty | (13) 15,29 % |
| Odplácáno | (1) 1,18 % |
| - z toho pistolkama | 0 |
| Plácnutí za hodinu | 0,66 |
| Odpistolkováno | (3) 3,53 % |
| Odpuškováno | (7) 8,24 % |
| Odsnipováno | (44) 51,76 % |
| Odbrokováno | (0) 0,00 % |
| Odkulometováno | (0) 0,00 % |
| Odpáleno granátem | (5) 5,88 % |
| Ostatní zbraně | (25) 29,41 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 0,93 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 1,31 |
| Zakempení | 1 |
| Zakempení za hodinu | 0,66 |
UT
| First blood | 0 |
| Killing spree | 0 |
| Ostatním ukončil killing spree | 0 |
Ostatní
| Sebevraždy | 1 |
| Odeslaných zpráv | 30 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 19,66 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 |
|
EaSToN | 17 | 25 | 0,68 |
| 17 |
|
^6Luc^7aaa*________________ | 15 | 12 | 1,25 |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 11 | 4 | 2,75 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 8 | 8 | 1,00 |
| 1 |
|
R N B W'' | 6 | 8 | 0,75 |
| 24 |
|
A T H R R R | 5 | 18 | 0,28 |
| 31 |
|
MirC224 | 4 | 3 | 1,33 |
| 13 |
|
Bulhar | 4 | 6 | 0,67 |
| 16 |
|
^0THIS IS MADNESS!!! | 4 | 12 | 0,33 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 4 | 7 | 0,57 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
|---|---|---|---|---|---|
| 8 |
|
EaSToN | 25 | 17 | 0,68 |
| 24 |
|
A T H R R R | 18 | 5 | 0,28 |
| 16 |
|
^0THIS IS MADNESS!!! | 12 | 4 | 0,33 |
| 17 |
|
^6Luc^7aaa*________________ | 12 | 15 | 1,25 |
| 1 |
|
R N B W'' | 8 | 6 | 0,75 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 8 | 8 | 1,00 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 7 | 4 | 0,57 |
| 13 |
|
Bulhar | 6 | 4 | 0,67 |
| 10 |
|
^0Grow | 5 | 2 | 0,40 |
| 33 |
|
Hanz | 5 | 1 | 0,20 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
|---|---|
Springfield
|
43 |
MP44
|
12 |
Lee-Enfield
|
6 |
M1 Garand
|
6 |
Frag Grenade
|
5 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
|---|---|
Burgundy, France
|
57 |
Toujane, Tunisia
|
15 |
Tripoli, Libya
|
10 |
Carentan, France
|
3 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
|---|---|
Headquarters
|
5 |
Deathmatch
|
1 |
| Hledat hráče: |











