COD2 statistiky / Profil hráče
|
Zajcev |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 6 677 |
| Smrti | 8 140 |
| Poměr | 0,82 |
| Zkušenosti | 335 |
| Odehraný čas | 105 hodin 34 minut |
| Počet her | 419 |
| Pořadí v žebříčku | 11 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ano |
| Největší nepřítel |
Veteran Bohy
|
| Oblíbená zbraň |
MP44
|
Styl hry
| Headshoty | (1 038) 15,55 % |
| Odplácáno | (174) 2,61 % |
| - z toho pistolkama | 70 |
| Plácnutí za hodinu | 1,65 |
| Odpistolkováno | (310) 4,64 % |
| Odpuškováno | (1 609) 24,10 % |
| Odsnipováno | (453) 6,78 % |
| Odbrokováno | (84) 1,26 % |
| Odkulometováno | (38) 0,57 % |
| Odpáleno granátem | (831) 12,45 % |
| Ostatní zbraně | (3 178) 47,60 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 1,05 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 1,29 |
| Zakempení | 170 |
| Zakempení za hodinu | 1,61 |
UT
| First blood | 45 |
| Killing spree | 153 |
| Rampage | 8 |
| Ostatním ukončil killing spree | 255 |
Ostatní
| Sebevraždy | 47 |
| Odeslaných zpráv | 914 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 8,66 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 1 339 | 1 421 | 0,94 |
| 6 |
|
^1Sad^3Feet | 995 | 923 | 1,08 |
| 2 |
|
Maver!ck | 823 | 1 032 | 0,80 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 645 | 684 | 0,94 |
| 54 |
|
R N B W'' | 380 | 875 | 0,43 |
| 14 |
|
Bulhar | 266 | 300 | 0,89 |
| 60 |
|
PRASATKO Pepi... | 223 | 170 | 1,31 |
| 12 |
|
Ondra | 185 | 247 | 0,75 |
| 7 |
|
EaSToN | 174 | 267 | 0,65 |
| 1 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 164 | 300 | 0,55 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 1 421 | 1 339 | 0,94 |
| 2 |
|
Maver!ck | 1 032 | 823 | 0,80 |
| 6 |
|
^1Sad^3Feet | 923 | 995 | 1,08 |
| 54 |
|
R N B W'' | 875 | 380 | 0,43 |
| 5 |
|
*AllStars*kovo | 684 | 645 | 0,94 |
| 1 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 300 | 164 | 0,55 |
| 14 |
|
Bulhar | 300 | 266 | 0,89 |
| 7 |
|
EaSToN | 267 | 174 | 0,65 |
| 12 |
|
Ondra | 247 | 185 | 0,75 |
| 10 |
|
^0Grow | 195 | 128 | 0,66 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
MP44
|
1 929 |
Kar98k
|
1 400 |
Frag Grenade
|
831 |
Thompson
|
640 |
M1 Garand
|
537 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
Toujane, Tunisia
|
2 286 |
Burgundy, France
|
1 819 |
Tripoli, Libya
|
871 |
Matmata, Tunisia
|
590 |
El Alamein, Egypt
|
300 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
Headquarters
|
348 |
Deathmatch
|
67 |
Search and Destroy
|
3 |
Capture The Flag
|
1 |
| Hledat hráče: |














