COD2 statistiky / Profil hráče
|
^7THIS IS MADNESS!!! |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 434 |
| Smrti | 263 |
| Poměr | 1,65 |
| Zkušenosti | 172 |
| Odehraný čas | 3 hodin 45 minut |
| Počet her | 14 |
| Pořadí v žebříčku | 20 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ano |
| Největší nepřítel |
R N B W''
|
| Oblíbená zbraň |
M1 Garand
|
Styl hry
| Headshoty | (72) 16,59 % |
| Odplácáno | (1) 0,23 % |
| - z toho pistolkama | 0 |
| Plácnutí za hodinu | 0,27 |
| Odpistolkováno | (1) 0,23 % |
| Odpuškováno | (13) 3,00 % |
| Odsnipováno | (126) 29,03 % |
| Odbrokováno | (20) 4,61 % |
| Odkulometováno | (0) 0,00 % |
| Odpáleno granátem | (33) 7,60 % |
| Ostatní zbraně | (240) 55,30 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 1,93 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 1,17 |
| Zakempení | 3 |
| Zakempení za hodinu | 0,80 |
UT
| First blood | 1 |
| Killing spree | 16 |
| Ostatním ukončil killing spree | 5 |
Ostatní
| Sebevraždy | 0 |
| Odeslaných zpráv | 108 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 28,79 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
| 3 |
|
Maver!ck | 53 | 36 | 1,47 |
| 1 |
|
R N B W'' | 50 | 58 | 0,86 |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 46 | 28 | 1,64 |
| 6 |
|
=[eAstside]=>Typek | 43 | 23 | 1,87 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 41 | 23 | 1,78 |
| 15 |
|
Bulhar | 30 | 7 | 4,29 |
| 12 |
|
Ondra | 29 | 11 | 2,64 |
| 9 |
|
*AllStars*kovo | 26 | 15 | 1,73 |
| 29 |
|
Stolda420 | 24 | 8 | 3,00 |
| 7 |
|
^1Sad^3Feet | 23 | 19 | 1,21 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
| 1 |
|
R N B W'' | 58 | 50 | 0,86 |
| 3 |
|
Maver!ck | 36 | 53 | 1,47 |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 28 | 46 | 1,64 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 23 | 41 | 1,78 |
| 6 |
|
=[eAstside]=>Typek | 23 | 43 | 1,87 |
| 14 |
|
^0Grow | 21 | 20 | 0,95 |
| 7 |
|
^1Sad^3Feet | 19 | 23 | 1,21 |
| 9 |
|
*AllStars*kovo | 15 | 26 | 1,73 |
| 12 |
|
Ondra | 11 | 29 | 2,64 |
| 18 |
|
Sabrina (ita) | 11 | 12 | 1,09 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
M1 Garand
|
108 |
MP44
|
106 |
Scoped Kar98k
|
93 |
Frag Grenade
|
33 |
Scoped Lee-Enfield
|
32 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
Toujane, Tunisia
|
168 |
Burgundy, France
|
97 |
El Alamein, Egypt
|
63 |
Tripoli, Libya
|
46 |
Wallendar, Germany
|
27 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
Headquarters
|
12 |
Deathmatch
|
2 |
| Hledat hráče: |












