COD2 statistiky / Profil hráče
|
Domec_CZ |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 125 |
| Smrti | 116 |
| Poměr | 1,08 |
| Zkušenosti | 60 |
| Odehraný čas | 1 hodin 55 minut |
| Počet her | 8 |
| Pořadí v žebříčku | 49 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ne |
| Největší nepřítel |
^1Sad^3Feet
|
| Oblíbená zbraň |
MP44
|
Styl hry
| Headshoty | (22) 17,60 % |
| Odplácáno | (0) 0,00 % |
| - z toho pistolkama | 0 |
| Odpistolkováno | (0) 0,00 % |
| Odpuškováno | (4) 3,20 % |
| Odsnipováno | (15) 12,00 % |
| Odbrokováno | (1) 0,80 % |
| Odkulometováno | (0) 0,00 % |
| Odpáleno granátem | (3) 2,40 % |
| Ostatní zbraně | (102) 81,60 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 1,08 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 1,00 |
| Zakempení | 1 |
| Zakempení za hodinu | 0,52 |
UT
| First blood | 0 |
| Killing spree | 7 |
| Ostatním ukončil killing spree | 5 |
Ostatní
| Sebevraždy | 1 |
| Odeslaných zpráv | 23 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 11,93 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
| 8 |
|
^1Sad^3Feet | 24 | 24 | 1,00 |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 16 | 12 | 1,33 |
| 11 |
|
Bulhar | 15 | 13 | 1,15 |
| 15 |
|
^Danny | 14 | 15 | 0,93 |
| 13 |
|
Ondra | 13 | 17 | 0,76 |
| 54 |
|
Zdenda-Bulharka | 12 | 3 | 4,00 |
| 36 |
|
^0Luc^7aaa*________________ | 8 | 4 | 2,00 |
| 10 |
|
jaros | 6 | 1 | 6,00 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 5 | 7 | 0,71 |
| 9 |
|
*AllStars*kovo | 4 | 7 | 0,57 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
| 8 |
|
^1Sad^3Feet | 24 | 24 | 1,00 |
| 13 |
|
Ondra | 17 | 13 | 0,76 |
| 15 |
|
^Danny | 15 | 14 | 0,93 |
| 11 |
|
Bulhar | 13 | 15 | 1,15 |
| 3 |
|
Veteran Bohy | 12 | 16 | 1,33 |
| 4 |
|
Maver!ck | 8 | 1 | 0,13 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 7 | 5 | 0,71 |
| 9 |
|
*AllStars*kovo | 7 | 4 | 0,57 |
| 36 |
|
^0Luc^7aaa*________________ | 4 | 8 | 2,00 |
| 54 |
|
Zdenda-Bulharka | 3 | 12 | 4,00 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
MP44
|
36 |
M1 Garand
|
32 |
Thompson
|
32 |
Scoped Lee-Enfield
|
8 |
Springfield
|
5 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
Toujane, Tunisia
|
46 |
Burgundy, France
|
43 |
Carentan, France
|
19 |
Tripoli, Libya
|
17 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
Headquarters
|
7 |
Deathmatch
|
1 |
| Hledat hráče: |











