COD2 statistiky / Profil hráče
|
nehehe |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 203 |
| Smrti | 143 |
| Poměr | 1,42 |
| Zkušenosti | 101 |
| Odehraný čas | 2 hodin 25 minut |
| Počet her | 10 |
| Pořadí v žebříčku | 21 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ano |
| Největší nepřítel |
Ashus
|
| Oblíbená zbraň |
MP44
|
Styl hry
| Headshoty | (26) 12,81 % |
| Odplácáno | (2) 0,99 % |
| - z toho pistolkama | 2 |
| Plácnutí za hodinu | 0,82 |
| Odpistolkováno | (12) 5,91 % |
| Odpuškováno | (38) 18,72 % |
| Odsnipováno | (24) 11,82 % |
| Odbrokováno | (0) 0,00 % |
| Odkulometováno | (0) 0,00 % |
| Odpáleno granátem | (33) 16,26 % |
| Ostatní zbraně | (94) 46,31 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 1,40 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 0,98 |
| Zakempení | 11 |
| Zakempení za hodinu | 4,54 |
UT
| First blood | 1 |
| Killing spree | 9 |
| Ostatním ukončil killing spree | 3 |
Ostatní
| Sebevraždy | 1 |
| Odeslaných zpráv | 186 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 76,70 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
| 50 |
|
Ashus | 50 | 32 | 1,56 |
| 3 |
|
Maver!ck | 38 | 21 | 1,81 |
| 6 |
|
*AllStars*kovo | 26 | 17 | 1,53 |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 24 | 23 | 1,04 |
| 13 |
|
Bulhar | 16 | 15 | 1,07 |
| 10 |
|
^0Grow | 12 | 8 | 1,50 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 11 | 5 | 2,20 |
| 16 |
|
^0THIS IS MADNESS!!! | 10 | 7 | 1,43 |
| 17 |
|
^6Luc^7aaa*________________ | 8 | 3 | 2,67 |
| 31 |
|
Hanz | 5 | 2 | 2,50 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
| 50 |
|
Ashus | 32 | 50 | 1,56 |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 23 | 24 | 1,04 |
| 3 |
|
Maver!ck | 21 | 38 | 1,81 |
| 6 |
|
*AllStars*kovo | 17 | 26 | 1,53 |
| 13 |
|
Bulhar | 15 | 16 | 1,07 |
| 10 |
|
^0Grow | 8 | 12 | 1,50 |
| 1 |
|
R N B W'' | 8 | 2 | 0,25 |
| 16 |
|
^0THIS IS MADNESS!!! | 7 | 10 | 1,43 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 5 | 11 | 2,20 |
| 17 |
|
^6Luc^7aaa*________________ | 3 | 8 | 2,67 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
MP44
|
71 |
Frag Grenade
|
33 |
Lee-Enfield
|
26 |
Scoped Lee-Enfield
|
15 |
M1 Garand
|
14 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
Toujane, Tunisia
|
113 |
Tripoli, Libya
|
36 |
Matmata, Tunisia
|
32 |
Burgundy, France
|
22 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
Headquarters
|
8 |
Deathmatch
|
2 |
| Hledat hráče: |











