COD2 Vzkazník

Ashusale funguje, jiný jsem na server nenahrával a nekope mě to.
Buk.Mate někdo tušení jak aktualizovat Pb na macu? Přes tu blbost jako na win to nejde...
ZoufalecSuper, díky Ashus, už to jede :)
AshusBuk.: dualboot a použít windows? vůbec nevím, že by COD2 měl jet na macu
Buk.To právě nechci... Jede normálně přes Steam. Nikde mě to nekope jen na kafáči.
R@bi@kAhoj nemam stejnou IP jako nekdo ze zabanovaných ?z ničeho nic mi najednou hra nejde spustit a jen počítá a počíta do nekonečana :-( 85.207.120.69
SukoiR@bi@k - uz muzes, byla zabanovana cela podsit. Jak se chovat a co nesmis ti zrejme psat nemusim vid.
dudlicekdat kick a pak napsat duvod do hry kdyz tam danej hrac neni je frajerina....
Sukoidudlicek - spamovat jak dement je jeste vetsi? mas se na servru chovat slusne!
DudlicekTak staci napsat důvod a az potom dávat kick/ban… A ne kopnout a až pak psat důvod… kdybych nebyl na tsku tak ani nevím proč jsem byl vykopnut… když už se tu uděluje ban i za ping tak se radeji nebudu hadat :) sorry za neuvěřitelej spam na serveru….
SukoiPrecti si pravidla
zmateZdravim. Prosím o odbanování za scripty. Netušil jsem,že za ně můžu dostat ban. Děkuji
YOUNG BOYS SlezskyfcPřimlouvám se za zmateho, chodí s nama denně na TS a chudák hrát nemuže, už prý ty scripty nemá ... dej mu ještě šanci a jinak mu dej permaban :D
SukoiNejdřív měl ban na týden, po týdnu opět lítal se scriptem. Má naposled možnost gamblit fair-play, pak mu nic nepomůže.
SukoiTest
Ashus:)
eastonnefunguju statistiky :/
Ashustest
anontest2
DDafiAhojky poradí my někdo mam vin 11 hru mam funkčni ale furt mě to kope pb jsem aktualizoval a furt žadna změna
DDafi A na starém vin 10 a tam to funguje
HelloHey there, we made comeback revieval cod2 zombies 7th 2022! https://www.gametracker.com/server_info/82.208.17.229:28960/ Use /connect 82.208.17.229:28960 🙂 PLEASE JOIN OUR DISCORD FOR HELP AND MORE INFO, THANKS. https://discord.gg/gRBmhuFCCY If you find any server related issuess DM me , thanks and have fun !
Hello2Hodně lidí a myslím si že i plno Čechu zná tento server! V roce 2010 bylo v té komunitě tak 20% čechu minimálně ! Neváhej a připoj se i ty! Pokud tě nezajímají Zombie mody tak můžeš post ignorovat! Kdo nezná mod je to : 7th Division Plague of the Zombies is old school zombie server. The mod is classic , no ranks and there's only few modern guns , every 5 minutes mystery box spawns on random places and u can get a free weapon by pressing F on that box, also there spawns a random power bubble by picking it u can get random power for example send hunter in air and explode him, burn hunter into ground, teleport into the hunter and kill him on that way. Mod also has gravity system so u can jump more high when u chase hunters. Zombies are easy killable with automatic guns , but if you like snipers only headshoot can kill them ofc. There's also sprint for using so u can be faster as zombie and also as hunter. This mod is from 2010. Join us and enjoy on old school server.
Hello3Na našem serveru nikdo nedostává bezdůvodné bany za scripty a podobně! A jsou tam povolené 333 FPS a k tomu i polygony WOW, a libcod který umožnuje banovat lidi na IP a možná i HW mac adresu což Kafáč neumí.
SukoiHello alias LaMa , ty jsis hochu tak jisty, ze po sobe nezanechavas digitalni stopu? A uz kdyz na tvem miste, radeji nepouziju VPN IP adresu, pres kterou byl spachan trestny cin, pak je jen otazkou casu, kdy ti nekdo zaklepe na dvere, pak muzes delat frajirka :-D
MoneyakSukoi ja viem ty pica tak sa tu nehraj na frajera, dobre? chod za mamkou ty maly zasran, vsetci ste tu mali zasrani a nastat na vas!!!
:(Kafe nedeje, je mozno restart serveru?
Sukoine, bohuzel je konec :(
Ashuswtf? kafe jede, akorat tam nikdo neni.
:(Ale nejel… vsak to sukoi musel restartovat. A zalezi kdy jsi ashus cetl tu zpravu…

Jméno:
Zpráva:
 
Ověření:No menu music MOD

Poslední aktualizace statistik: 2022-01-28 02-30-03