COD2 Vzkazník

BakerAhoj, rád bych informoval admina, že se nestahuje mod ze serveru, skončí to vždy na neúspěšném stažení. Na webu máte starý mod, takže není způsob, jak ho získat. Buď ho v cestě nemáte, či jsou špatně nastaveny práva?
DavidZdar,
Davidhraje se ještě vůbec ? Co se koukám,tak je zde úplně mrtvo. Kde jsou ty časy pár let zpět. Člověk má chut si nachvíli zahrát a nemá kde a ským.
AshusBaker: Díky!!!! A já si říkal, že lidi, co to hráli už asi vymřeli. Problém je, že web přesměrovává všechno na HTTPS a hra nové protokoly a šifrování neumí. Vyřešeno, data jdou ze dvou různých serverů, žádný z nich nemá vynucené HTTPS.
AshusUž ze tří serverů - včetně tohohle jako hlavního. Taková malá CDN na těch 18 MB :)
BakerHoj, díky za vyřešení. Já si ten problém uvědomil, až když to nešlo stáhnout pravidelným hráčům, kteří museli mod znovu stahovat.
BakerDavide, chceš-li si zahrát, zajdi na TS Kafáče, tam se stále schází partička.
AshusByl by zájem, kdybych rozjel na kafáči VPN pro hraní COD WWII? Nebyl by tam dedikovaný herní server (zatím ani není), ale byl by to způsob, jak se spojit s ostatníma a někdo z přítomných by mohl založit hru, ostatní ho uvidí a připojí se. Musel bych sepsat postup, protože by to zahrnovalo instalaci VPN klienta a pár drobných nastavení.
KayaDobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli už je kafemlýnek na Cod WWII ??
AshusKaya: Jak jsem psal výše, chtěl jsem vyjádření komunity a pouze na FB byl aspoň nějaký menší ohlas, víceméně bych to tvořil kvůli třem lidem, takže prozatím se VPN nekoná.
DodoProsím všechny hráče, který hráli před časem ,at se ozvou a začneme hrát znova pravidelně na KAFEMLYNKU,děkuji
DodoAshus, není to špatný nápad, ale počkej až se to trochu znova rozjede
SlezskyfcGratuluji tomu individiu co má pod sebou TS kafemlynku... dát tam možnost že každý muže kickovat každého je opravdu na nobelovku.. dneska si tam nejací ZabyMan a paralen udělali dobrý den a kickovali tam nepřetržitě pul hodiny ... FUCKED UP
BakerZdravím administrátory - jak píše Slezsky, to co se děje na TS je k posrání! Zabyman, Paralen, Tony, a jiní mentální kriplové opakovaně vyhazují lidi z TS, protože je to ohromná sranda... Uvítal bych, kdyby byla práva svěřena jen určitým uživatelům, respektive nejsou ani potřeba, neboť je možné otravu mutnout.
BakerOpět apeluji na administrátory TS, aby udělali něco s možností kickovat ze serveru a banovat pomocí vícenásobného nahlášení. Závadní uživatelé Jella#. Poslední dobou je to den co den, kdy tito xindlové zneužívají nevhodně nastavených práv.

Jméno:
Zpráva:
 
Ověření:No menu music MOD

Poslední aktualizace statistik: 2018-02-20 18-30-04