COD2 statistiky / Profil hráče
|
ajdemi |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 179 |
| Smrti | 163 |
| Poměr | 1,10 |
| Zkušenosti | 74 |
| Odehraný čas | 2 hodin 33 minut |
| Počet her | 6 |
| Pořadí v žebříčku | 107 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ne |
| Největší nepřítel |
PIKO
|
| Oblíbená zbraň |
MP44
|
Styl hry
| Headshoty | (34) 18,99 % |
| Odplácáno | (3) 1,68 % |
| - z toho pistolkama | 2 |
| Plácnutí za hodinu | 1,17 |
| Odpistolkováno | (5) 2,79 % |
| Odpuškováno | (63) 35,20 % |
| Odsnipováno | (43) 24,02 % |
| Odbrokováno | (0) 0,00 % |
| Odkulometováno | (6) 3,35 % |
| Odpáleno granátem | (3) 1,68 % |
| Ostatní zbraně | (56) 31,28 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 1,17 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 1,06 |
| Zakempení | 8 |
| Zakempení za hodinu | 3,13 |
UT
| First blood | 5 |
| Killing spree | 4 |
| Ostatním ukončil killing spree | 2 |
Ostatní
| Sebevraždy | 1 |
| Odeslaných zpráv | 121 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 47,36 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
|---|---|---|---|---|---|
| 121 |
|
PIKO | 159 | 119 | 1,34 |
| 3 |
|
Maver!ck | 8 | 20 | 0,40 |
| 82 |
|
^0Cici^9nek^1 =) | 5 | 14 | 0,36 |
| 111 |
|
Stolda420 | 2 | 0 | 0,00 |
| 1 |
|
R N B W'' | 2 | 2 | 1,00 |
| 6 |
|
=[eAstside]=>Typek | 1 | 3 | 0,33 |
| 107 |
|
ajdemi | 1 | 1 | 1,00 |
| 13 |
|
Bulhar | 1 | 0 | 0,00 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
|---|---|---|---|---|---|
| 121 |
|
PIKO | 119 | 159 | 1,34 |
| 3 |
|
Maver!ck | 20 | 8 | 0,40 |
| 82 |
|
^0Cici^9nek^1 =) | 14 | 5 | 0,36 |
| 6 |
|
=[eAstside]=>Typek | 3 | 1 | 0,33 |
| 4 |
|
Veteran Bohy | 2 | 0 | 0,00 |
| 1 |
|
R N B W'' | 2 | 2 | 1,00 |
| 107 |
|
ajdemi | 1 | 1 | 1,00 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
|---|---|
MP44
|
56 |
Kar98k
|
52 |
Scoped Kar98k
|
43 |
Mosin-Nagant
|
11 |
MG 42
|
5 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
|---|---|
Toujane, Tunisia
|
85 |
Matmata, Tunisia
|
49 |
Brecourt, France
|
25 |
Rostov, Russia
|
14 |
Burgundy, France
|
6 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
|---|---|
Deathmatch
|
6 |
| Hledat hráče: |











