COD2 statistiky / Profil hráče
|
mires |
| Koho hráč nejčastěji zabíjel | Oblíbené zbraně | Herní typy |
| Kdo hráče nejčastěji zabíjel | Oblíbené mapy | Sloučit přezdívku |
Základní info
| Zabití | 31 |
| Smrti | 52 |
| Poměr | 0,60 |
| Zkušenosti | 17 |
| Odehraný čas | 52 minut |
| Počet her | 4 |
| Pořadí v žebříčku | 110 |
| Aktivní za poslední 3 týdny | ne |
| Největší nepřítel |
^0ZDENDA
|
| Oblíbená zbraň |
Scoped Lee-Enfield
|
Styl hry
| Headshoty | (4) 12,90 % |
| Odplácáno | (0) 0,00 % |
| - z toho pistolkama | 0 |
| Odpistolkováno | (0) 0,00 % |
| Odpuškováno | (4) 12,90 % |
| Odsnipováno | (12) 38,71 % |
| Odbrokováno | (0) 0,00 % |
| Odkulometováno | (0) 0,00 % |
| Odpáleno granátem | (3) 9,68 % |
| Ostatní zbraně | (12) 38,71 % |
Rychlost
| Zabití za minutu (Rychlost zabíjení) | 0,59 |
| Úmrtí za minutu (Rychlost chcípání) | 0,98 |
| Zakempení | 3 |
| Zakempení za hodinu | 3,41 |
UT
| First blood | 0 |
| Killing spree | 0 |
| Ostatním ukončil killing spree | 1 |
Ostatní
| Sebevraždy | 2 |
| Odeslaných zpráv | 6 |
| Zpráv za hodinu (Ukecanost) | 6,82 |
Koho hráč nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Zabil | Byl zabit | Poměr | |
| 7 |
|
^1Sad^3Feet | 9 | 4 | 2,25 |
| 13 |
|
Ondra | 7 | 9 | 0,78 |
| 15 |
|
Bulhar | 5 | 7 | 0,71 |
| 3 |
|
Maver!ck | 3 | 1 | 3,00 |
| 11 |
|
Zajcev | 2 | 2 | 1,00 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 2 | 10 | 0,20 |
| 56 |
|
Stary_kostal | 2 | 5 | 0,40 |
| 65 |
|
SaimonekPindicekMore | 1 | 2 | 0,50 |
Kdo hráče nejčastěji zabíjel
| # | Hráč | Byl zabit | Zabil | Poměr | |
| 64 |
|
^0ZDENDA | 10 | 0 | 0,00 |
| 2 |
|
YOUNG BOYS Slezskyfc | 10 | 2 | 0,20 |
| 13 |
|
Ondra | 9 | 7 | 0,78 |
| 15 |
|
Bulhar | 7 | 5 | 0,71 |
| 56 |
|
Stary_kostal | 5 | 2 | 0,40 |
| 7 |
|
^1Sad^3Feet | 4 | 9 | 2,25 |
| 11 |
|
Zajcev | 2 | 2 | 1,00 |
| 65 |
|
SaimonekPindicekMore | 2 | 1 | 0,50 |
| 3 |
|
Maver!ck | 1 | 3 | 3,00 |
Oblíbené zbraně
| Zbraň | Zabití |
Scoped Lee-Enfield
|
11 |
M1 Garand
|
9 |
Kar98k
|
4 |
Frag Grenade
|
3 |
MP44
|
2 |
Oblíbené mapy
| Mapa | Zabití |
Toujane, Tunisia
|
22 |
Tripoli, Libya
|
8 |
Burgundy, France
|
1 |
Herní typy
| Herní typ | Hráno |
Headquarters
|
4 |
| Hledat hráče: |









